У ПАРЄ анонсували резолюцію щодо расової дискримінації РФ кримських татар

15 Березня 2018, 18:41

Парламентська асамблея Ради Європи вирішила підготувати доповідь та резолюцію "Расова дискримінація Росією кримських татар у Криму". Про це в четвер, 15 березня, повідомив голова української делегації в Асамблеї Володимир Ар'єв.

 

"Щойно Бюро ПАРЄ одноголосно прийняло рішення, що асамблея підготує окрему доповідь і резолюцію "Расова дискримінація Росією кримських татар у Криму". Позавчора за необхідність підготовки цієї резолюції проголосував моніторинговий комітет ПАРЄ", – написав він.

 

Крім того, за словами Ар'єв, є підстави вважати, що на квітневій сесії ПАРЄ можуть провести окремі дебати щодо замаху на екс-шпигуна Сєргєя Скріпаля та його дочки, з використанням нервово-паралітичної речовини; а також стосовно незаконних російських виборів президента в окупованому Криму.

 

 

Нагадаємо, 26 січня Парламентська асамблея ради Європи підтримала поправки української делегації до резолюції "Розвиток процедури моніторингу".  За словами Ар'єва, Асамблея знову поставила вимогу РФ виконувати резолюції ПАРЄ щодо окупованого Донбасу та Криму.