У п’яти областях через негоду обмежили рух транспорту, без світла більше 100 населених пунктів

31 Грудня 2014, 11:12

У п’яти південних областях України через складні погодні умови обмежено рух транспорту на деяких ділянках доріг. Про це повідомили у прес-службі ДАІ МВС.

У повідомленні зазначається, що через наслідки негоди на деяких ділянках автодоріг України залишається ускладнений рух транспортних засобів. Для гарантування безпеки дорожнього руху, безперебійної роботи снігоприбиральної техніки наразі діють обмеження руху транспорту на автомобільних дорогах.

У Дніпропетровській області обмежено рух вантажного та пасажирського автотранспорту на дорозі М-04-1 «Південний обхід м. Дніпропетровська.

У Запорізькій області обмежено рух на ділянці Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ – Запоріжжя, з 474 по 452 км (від м. Запоріжжя до межі з Дніпропетровською областю).

У Миколаївській області з метою недопущення виникнення загрози безпеці учасників закрито рух автотранспорту до закінчення негоди на деяких автодорогах загального користування державного та місцевого значення.

Найскладніші ділянки: – Н-14 «Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв», 190 – 232 км, (між населеними пунктами с. Антонівка та с. Капустино); М-14 «Одеса-Миколаїв-Новоазовськ», 100 – 120 км, (між населеними пунктами с. Нечаяне та с. Половинки); Т-15-06 «Миколаїв-Доманівка-Берізки», 0 – 36, (між населеними пунктами м. Миколаїв та с. Ульянівка); Т-15-07 «Миколаїв-Парутине-Очаків», 1 – 9 км, (між населеними пунктами м. Миколаїв та с. Парутине).

В Одеській області внаслідок значних опадів та хуртовини, утворення снігового накату та переметів термін дії заборони руху транспорту продовжено в межах на автодорогах: М14 «Одеса-Мелітополь»; М15 «Одеса-Рені»; М16 «Одеса-Кучургани»; М27 «Одеса-Іллічівськ»; Р70 «Одеса-Б.Дністровський».

У Херсонській області частково обмежено рух транспортних засобів від межі Миколаївської області до м.Херсон на ділянці автомобільної дороги М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ, 177-206 км.

Водночас, за даними Державної служби з надзвичайних ситуацій, у п'яти областях через негоду залишаються знеструмленими 104 населених пункти.

В Одеській області без електропостачання залишаються 48 населених пунктів (відновлено – 120); у Миколаївській – 12 населених пунктів (відновлено – 44); в Херсонській – 10 населених пунктів (відновлено – 78); в Донецькій – 22 населених пункти (відновлено – 15); у Луганській – 3 населених пункти (відновлено – 3).

Протягом 30 грудня повністю відновлено електропостачання населених пунктів у Дніпропетровській; Запорізькій; Полтавській та Кіровоградській областях, які були знеструмлені в ніч на 30 грудня внаслідок складних погодних умов (ожеледь, шквальні пориви вітру, налипання мокрого снігу) через спрацювання систем захисту ліній електропередачі.

До відновлення енергопостачання населених пунктів залучено бригади обленерго.