У ОБСЄ заявили про відновлення моніторингу ситуації на Донбасі за допомогою БПЛА

28 Березня 2018, 19:51

Організація з безпеки і співробітництва в Європі в середу, 28 березня, повідомила, що відновлює моніторинг ситуації на Донбасі за допомогою безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Про це повідомляє прес-центр ОБСЄ в Україні.

 

Зазначається, що СММ ОБСЄ використовують безпілотники та інші технічні засоби для подолання перешкод, що накладаються сторонами на моніторинг ситуації з безпекою на сході України.

 

"Використання таких технологій, як дальні БПЛА, дозволяє СММ більш уважно стежити за ситуацією, особливо в районах, які важкодоступні наземними патрулями або де наші спостерігачі обмежені, знаходяться під загрозою", – заявив перший заступник начальника ОБСЄ в Україні Олександр Хуг.

 

За його словами, сторони не будуть втручатися в роботу БПЛА спостерігачів та не будуть їх збивати або перехоплювати.

 

Згідно з повідомленням, ОБСЄ буде використовувати БПЛА Camcopter S-100.

 

"Вони мають дальністю понад 160 кілометрів і можуть працювати вночі, коли мобільний наземне патрулювання обмежена з міркувань безпеки", – додали в організації.

 

Як повідомлялося 27 лютого, у окупованій Донецькій області бойовики зі стрілецької зброї обстріляли безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ.