У Нью-Йорку в редакцію CNN надіслали вибухівку, яка призначалася екс-директору ЦРУ

24 Жовтня 2018, 19:28

У Нью-Йорку в редакцію CNN надіслали посилку з підозрілим пристроєм, унаслідок чого було евакуйовано будівлю Time Warner Center, де розташовані офіси американського телеканалу. Про це повідомив кореспондент CNN Ерік Левенсон у Twitter.

 

 

 

 

Згодом у CNN заявили, що підозріла посилка призначалася колишньому директору ЦРУ Джону Бреннану. Як зазначається, Бреннан є частим гостем CNN і критиком нинішнього президента США Дональда Трампа.

 

Пізніше правоохоронці повідомили, що підозрілий пакет був вилучений з офісів компанії CNN в Нью-Йорку, його направлять до служби поліції Нью-Йорка в Бронксі. За даними джерела CNN, відповідний пристрій схожий на ті, що адресовані Хілларі та Біллу Клінтонам, Бараку Обамі та Джорджу Соросу.

 

Крім того, згідно з повідомленням, початкове дослідження всіх пристроїв свідчить, що вони побудовані аналогічним чином. Наголошується, що один із пристроїв містив снаряди, включаючи осколки скла.

 

Як повідомлялося 24 жовтня, у пошті Хілларі та Білла Клінтонів у Нью-Йорку знайдено вибуховий пристрій. Також пакет, ідентифікований як "потенційний вибуховий пристрій", був відправлений колишньому президенту США Бараку Обамі у Вашингтоні.

 

22 жовтня у поштовій скриньці біля будинку американського філантропа та фінансиста Джорджа Сороса в Нью-Йорку виявили вибухівку.