У Нью-Йорку розпочалася 73 сесія Генасамблеї ООН

18 Вересня 2018, 23:07
У вівторок, 18 вересня, у Нью-Йорку відбулося урочисте відкриття 73-ї сесії Генеральної асамблеї ООН. Про це повідомляє "Укрінформ".

 

У повідомленні йдеться, що роботу сесії впродовж року очолюватиме міністр закордонних справ Еквадору Марія Фернанде Еспіноза Гарсес. Вона окреслила пріоритети свого головування, а також роботи Генасамблеї в цілому.

 

За традицією, на початку наступного тижня в штаб-квартирі ООН розпочнуться дебати високого рівня за участю глав держав і урядів – одна з найголовніших подій в роботі ГА ООН. Міжнародні лідери виступатимуть з промовами в сесійній залі перед учасниками Генасамблеї, а також візьмуть участь у планових заходах та зустрічах для обговорення актуальних проблем світового порядку.

 

Українську делегацію в Нью-Йорку очолить президент України Петро Порошенко, який прибуде до США 24 вересня. 

 

Нагадаємо, міністр закордонних справ Павло Клімкін під час прес-конференції 4 вересня повідомив, що Україна порушуватиме на всіх міжнародних майданчиках, у тому числі і на Генеральній асамблеї ООН, питання утисків кримських татар та всього проукраїнського в окупованому Росією Криму.

 

Раніше стало відомо, що президент України Петро Порошенко із 24 до 27 вересня перебуватиме на засіданні Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй, де матиме виступ і кілька десятків зустрічей.