У Німеччині завершилися військові навчання Combined Resolve X

11 Травня 2018, 20:04

У Німеччині завершилися багатонаціональні військові навчання Combined Resolve X, у яких брали участь військовослужбовці Збройних сил України. Про це в п'ятницю, 11 травня, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

 

 

"Вже завершилися багатонаціональні військові навчання Combined Resolve X. Ми пишаємося нашими військовими, під час навчань вони показали найкращі результати і довели, що українська армія є найсильнішою", – йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, керівництво навчань дало високу оцінку військовослужбовцям ЗСУ.

 

 

"Ми були дуже вражені обома українськими підрозділами – танковим взводом та ротою 79 десантно-штурмова бригада Миколаїв. Вони були неймовірні. Ми побачили іншу тактику та підходи, відмінні від того, як воює армія США. Ми побачили чимало позитивного в їхніх діях. Це була чудова робота. Я думаю, що вони не знають як сказати ні, або як не виконати завдання. Яку б місію ми їм не давали б – вони виконували. Вони були фантастичні. Чудові партнери на цих навчаннях", – заявив підполковник Міхаель Кондон, командир батальйону OPFOR.

 

 

Як повідомлялося 25 квітня, військовослужбовці 79 окремої десантно-штурмової бригади та танковий взвод 14 окремої механізованої бригади розпочали участь у міжнародних навчаннях Combined Resolve X у Німеччині.