У Німеччині розпочався масштабний страйк залізничників, зупинилися майже всі потяги

10 Грудня 2018, 10:16

У Німеччині у понеділок, 10 грудня, розпочався страйк залізничників з вимогою підвищення зарплат. Про це повідомляє Deutsche Welle.

 

Зазначається, що страйк організувала Профспілка працівників залізної дороги та транспорту EVG.

 

Зокрема, компанія Deutsche Bahn зупинила по всій країні рух поїздів далекого слідування.

 

За словами представника компанії, рух поїздів припиняється як мінімум до закінчення страйку, який офіційно повиен завершитися о 9:00.

 

Крім того, у багатьох регіноах ФРН повідомляється також про масштабні  перебої в роботі регіонального залізничного транспорту. Наприклад, з Нюрнберга відміняються всі приміські поїзди в напрямку Вюрцбурга, Мюнхена і Берліна. 

 

Своєю чергою, по всій Німеччині відзначаються перебої в русі вантажного залізничного транспорту.

 

Так, профспілка EVG оголосила попереджувальний страйк після провалу тарифних переговорів з Deutsche Bahn. У EVG незадоволені тим, що їм не вдалося домогтися необхідного підвищення зарплати для 160 тисяч своїх членів.

 

Як повідомляося, в Брюсселі спалахнули сутички між учасниками протесту в жовтих жилетах та правоохоронцями, понад 100 осіб затримано у різних районах міста.

 

Раніше МВС Франції повідомило, що двоє людей загинули та ще 552 отримали травми різного ступеня тяжкості внаслідок масштабних протестів "жовтих жилетів" проти підвищення цін на паливо.

 

Нагадаємо, 18 листопада у Франції у масових акціях протесту проти підвищення цін на дизельне паливо і бензин на вихідних взяли участь майже 300 тисяч осіб, які паралізували трафік навколо більш ніж 2 тисяч стратегічних об'єктів. 

 

19 листопада у МВС Франції заявили, що близько 300 протестувальників затримані, 157 з яких взяті під варту, внаслідок масових протестів.