У Німеччині повідомили про безперервні кібератаки на мережу уряду

1 Березня 2018, 18:11

Глава комісії Бундестагу з контролю за діяльністю спецслужб Армін Шустер заявив, що хакерська атака на урядову мережу Німеччині все ще триває. Про це він повідомив за підсумками надзвичайного засідання комісії у четвер, 1 березня.

 

Як повідомлялося, депутати німецького Бундестагу завили про вимогу від федерального уряду чітких пояснень щодо атаки російських хакерів у цифрові мережі уряду Німеччини. 

 

Нагадаємо, 28 лютого стало відомо, що група хакерів Fancy Bear (APT28), діяльність якої пов'язують з Росією, здійснила кібератаку на комп'ютери Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони Німеччини, впровадивши шкідливе програмне забезпечення.  За інформацією німецького агентства dpa, хакери, ймовірно, розмістили шкідливе програмне забезпечення в ключовій урядовій мережі. Працівники служби безпеки виявили слід атаки в грудні 2017 року. У МЗС Німеччини підтвердили цю інформацію. За даними ЗМІ, унаслідок атаки хакерам вдалося проникнути в так звану "Інформаційну мережу Берлін-Бонн" (IVBB), яка використовується Відомством федерального канцлера Німеччини, федеральними міністерствами та службами безпеки, а також Бундестагом та Бундесратом.