У Німеччині пікетували посольство РФ із вимогою звільнити українських політв’язнів

8 Серпня 2017, 22:40

У вівторок, 8 серпня, у Берліні пікетували російське посольство, вимагаючи звільнити українських політв'язнів, у тому числі Романа Сущенка, Володимира Балуха, Олега Сєнцова, Олександра Кольченка.

Водночас пройшов пікет, присвячений річниці російсько-грузинської війни під гаслом «Руки геть від Грузії!». До акцій приєднувалися українські і грузинські туристи, які проходили повз.

Читайте також: Торговельне представництво Росії у Вільнюсі закидали яйцями

Організатор акції – німецький активіст, у минулому дисидент НДР Рональд Вендлінг. Він влаштовує пікети перед Посольством Російської Федерації в Берліні вже багато місяців. Вендлінг виступає за звільнення всіх українських політв'язнів у Росії, організував уже понад 150 акцій. Підтримати його приходять як німецькі громадяни, так і друзі з інших країн, а також українці.

Нагадаємо, в листопаді 2016 року біля російського посольства в Дубліні відбулася акція протесту проти війни в Сирії, біля будівлі звалили купу ляльок-пупсів, обмазаних червоною фарбою. Тоді ж британські активісти з організації The Syria Campaign звели інсталяцію з сотень пластикових рук перед представництвом Росії в Лондоні. Таким чином вони висловили протест проти наступу російських військ у Сирії.