У Німеччині на референдумі відмовились від заявки на Олімпіаду-2022

10 Листопада 2013, 23:34

Референдум щодо заявки на проведення Олімпіади-2022 у Мюнхені  відбувся 10 листопада.  Загалом у голосуванні мали право взяти участь 1,3 млн німців.

Як свідчать попередні дані голосування, у Гарміш- Партенкірхені  51,56%  учасників референдуму виступили проти подачі заявки, 48,44%  – підтримали цю ініціативу. У Мюнхені, Берхтесгадені і Траунштайні відсоток проти проведення Олімпіади був більшим.

Очікувалось, що  у разі подання заявки на Олімпіаду, церемонії відкриття і закриття Ігор , хокейні матчі і ряд інших змагань проходитимуть у Мюнхені,  в Рупольдінгу в районі Траунштайн –  біатлонні і лижні змагання, у Гарміш- Партенкірхені – змагання з гірськолижного спорту, в Шенау -ам-Кьонігсзеї  в районі Берхтесгаден – змагання з санного спорту і бобслею.

Як  відомо, Україна вже  подала до Міжнародного олімпійського комітету декларацію про подачу заявки на проведення в Карпатському регіоні зимової Олімпіади-2022.  

Також заявки на проведення Олімпіади в 2022 році подали  Краків, Пекін, Алмати та Осло.

Мюнхен вже претендував на проведення зимової Олімпіади 2018 року, але поступилася в боротьбі південнокорейському Пхенчхану.