У Німеччині лікарі вилучили кулю з легені одеського активіста Михайлика

11 Січня 2019, 16:30

У Німеччині в п'ятницю, 11 січня, лікарі вилучили кулю з легені одеського активіста Олега Михайлика, на якого у вересні був скоєний замах. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

 

"Сьогодні, 11 січня, за інформацією іноземних колег, операцію проведено, кулю – вилучено", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас правоохоронці повідомили, що отримали рішення суду щодо вилучення кулі та необхідної медичної документації компетентними органами Німеччини. Також поліція підготувала пакет документів, необхідний для збереження речового доказу після проведення операції одеському активісту лікарями у Німеччині. Зазначається, що 10 січня всі документи були скеровані до Генеральної прокуратури України.

 

"На цей час всі матеріали отримані компетентними органами Федеративної Республіки Німеччина. Крім того, відразу після отримання інформації щодо запланованої операції Національна поліція звернулася каналами Інтерполу до компетентних органів ФРН для оперативного інформування німецьких правоохоронців про необхідність збереження речових доказів", – додали в Нацполіції.

 

Нагадаємо, 26 вересня прокуратура Одеської області подала клопотання до суду про арешт без права внесення застави трьох підозрюваних у замаху на одеського активіста Олега Михайлика.

 

22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.

 

24 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі.