У НАЗК визначилися, коли чиновники мають почати подавати декларації

18 Серпня 2016, 11:43

На засіданні Національного агентства із запобігання корупції ухвалили рішення, згідно з яким суб'єкти декларування будуть подавати свої електронні декларації з 1 вересня 2016 року. Про це під час засідання антикорупційного комітету повідомила голова НАПК Наталія Корчак.

Зазначається, що рішення набуде чинності після його публікації.

"Сьогодні ми прийняли рішення на засіданні НАЗК про внесення змін до деяких рішень НАЗК що стосується функціонування єдиного державного реєстру декларацій. Сьогодні ми його опублікуємо. З того моменту, як воно буде заюстовано, суб’єкти декларування будуть подавати декларацію з 1 вересня 2016 року. Цим самим ми виконаємо міжнародні зобов’язання за результатами отримання сертифікату відповідності, який нам надасть Держспецзв'язок", – повідомили в НАЗК.

Таким чином передбачається, що декларації будуть подані вже після того, як система е-декларування отримає сертифікат Держспецзв'язку і буде запущена повноцінно.

"Держспецзв'язок бере на себе зобов’язання отримати відповідні документи і до 31 серпня, довівши систему до функціоналу безпечної сторони, видати атестат відповідності", – зазначила Корчак.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України (ДССЗЗІ) у співпраці з Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні (ПРООН) повинна доопрацювати перші три модулі програмного забезпечення Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування до 31 серпня 2016 року.