У НАЗК розповіли, хто відповідальний за проблеми з реєстром е-декларацій

28 Березня 2017, 19:15

У Національному агентстві з питань запобігання корупції нагадали, що роботу Єдиного державного реєстру електронних декларацій забезпечує  державне підприємство «Українські спеціальні системи». Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАЗК.

"Згідно з договором між Національним агентством з питань запобігання корупції та державним підприємством «Українські спеціальні системи» забезпечення адміністрування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, покладено на це підприємство", – заявили в НАЗК.

Також наголошується, що НАЗК завчасно вжило заходів з дооснащення апаратної бази Реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, що дозволяє збільшити кількість одночасних сесій у пікових режимах роботи системи до 50-70 тисяч.

Читайте також: В Україні стартував проект канцелярської сотні з аналізу е-декларацій

"Дооснащення апаратної бази Реєстру виконано відповідно до технічних вимог, наданих адміністратором системи  – державним підприємством «Українські спеціальні системи». Зокрема, було збільшено обсяг оперативної пам`яті й розширено обсяг дискового простору серверного обладнання, встановлено додаткове мережеве обладнання та проведено реконфігурацію обладнання", – йдеться у повідомленні.

У НАЗК наголосили, що наразі ДП «Українські спеціальні системи» не надало Національному агентству інформацію про причини перебоїв та заходи, які проводяться для їх усунення. Спеціалісти Національного агентства, відповідальні за IT-напрямок, перебувають в ДП «Українські спеціальні системи», щоб з'ясувати ці питання.

Нагадаємо, НАЗК запустило онлайн-курс «Як подати е-декларацію». Матеріали доступні на сайті НАЗК та офіційному каналі YouTube.