У НАЗК повідомили, коли оберуть собі голову

19 Березня 2016, 10:01

Обрання голови новоствореного Національного агентства з питань запобігання корупції відбудеться наступного тижня. Про це заявив член НАЗК Руслан Радецький.

"Ми обговорили це питання, але кандидатури ніхто не піднімав і не висовував. Ми зголосилися на те, що потрібно всім підготуватися до засідання з протоколом і регламентом. Ми вирішили провести це обрання на наступному тижні", — сказав він.

За словами Радецького, голову НАЗК не обрали на першому засіданні через те, що це не було передбачено регламентом.

"Один із членів комісії поширив недостовірну інформацію про те, що не обрали голову. Однак, ніхто не піднімав це питання. Це є тиском і втручанням громадських активістів у роботу НАЗК", – зазначив Радецький.

Також він анонсував, що Нацагентство запрацює вже до кінця березня.

Нагадаємо, у ніч на 15 березня комісія з відбору кандидатів на посади в НАЗК не змогла дійти згоди стосовно одного з кандидатів, що призвело до блокування конкурсу. 

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з комісією закликав проголосувати і призначити двох членів НАЗК, оскільки це залишається останньою невиконаною вимогою для введення Європейським Союзом безвізового режиму для українців.

Після цього членами Національного агентства по запобіганню корупції обрали Руслана Рябошапку та Руслана Радецького, і тепер агентство може почати роботу, маючи чотири з п’яти членів.