У Нацраді анонсували початок мовлення нового телеканалу в зоні АТО

26 Грудня 2017, 10:51

У зоні АТО новий місцевий телеканал "Донеччина-TV" у першому кварталі 2018 року розпочне супутникове мовлення. Про це повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський на своїй сторінці в Facebook.

Відповідне рішення прийнято Комісією з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики.

"Прийнято рішення про видачу супутникової ліцензії комунальному підприємству Донецької обласної ради «Регіональна телерадіокомпанія «Регіон-Донбас». Новий супутниковий телеканал називатиметься «Донеччина-TV»", – розповів Костинський.

Також він зазначив, що в першому кварталі наступного року сигнал телеканалу зможуть отримувати жителі непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.

За його словами, на території Луганської області почне мовлення львівський телеканал "Перший Західний".

Як повідомлялось, Петро Порошенко підписав закон щодо продовження підтримки телерадіокомпаній, які функціонували в Криму.

Раніше у Нацраді повідомили, що мовлення українських телеканалів і радіостанцій на територію окупованого Криму у 2018 році буде відбуватися з двох веж — Чонгарської та Чаплинської.