У Нацполіції вирішили створити апеляційні комісії для незадоволених атестацією міліціонерів

18 Грудня 2015, 09:10

Апеляційні комісії для розгляду скарг працівників апарату Нацполіції та управлінь поліції у Києві та області почали створювати у рамках процесу атестації. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції.

Окрім того, створюються апеляційні атестаційні комісії північного регіону. Вони розглядатимуть скарги поліцейських на висновки атестаційних комісій, створених у Чернігівській, Житомирській, Вінницькій та Черкаській областях.

«Комісії складатимуться, зокрема, з представників громадськості», – пообіцяли у повідомленні.

Пропозиції щодо кандидатів від громадських, правозахисних організацій, міжнародних проектів технічної допомоги та засобів масової інформації прийматимуть до 22 грудня 2015 року.

Режим роботи кожної комісії буде визначений її головою і передбачає регулярні засідання, а також проведення співбесід з співробітниками, які тимчасово виконують функції керівників підрозділів Національної поліції.

Процес атестації співробітників поліції апарату НПУ, ГУНП в місті Києві та ГУНП  в Київській області планується завершити до 31.12.2015.

Вимоги до кандидатів:

– Мотивація;

– Бажання зробити свій внесок у процес реформування правоохоронних органів України;

– Знання в галузі правоохоронної діяльності / юриспруденції;

– Бажаний досвід роботи в правозахисній сфері / журналістиці / сфері управління персоналом;

– Готовність до роботи в режимі ненормованого робочого часу.

Як повідомлялося, екс-міліціонери оскаржили в суді створення атестаційних комісій Нацполіції.

Нагадаємо, вранці 13 грудня під будівлю МВС прийшли колишні міліціонери з вимогою скасувати наказ про створення атестаційних комісій, які, за словами мітингувальників, сформовані з порушенням закону. Вони наголосили, що не проти реформи МВС, але виступають виключно за законну переатестацію. Очільник МВС Арсен Аваков заявив, що мітинг колишніх міліціонерів організували нечесні працівники відомства, яким невигідна переатестація.