У Нацполіції повідомили, що продовжили термін охорони одеського активіста Михайлика

6 Березня 2019, 11:30

Національна поліція України продовжила термін особистої охорони одеського активіста Олега Михайлика, на якого у вересні був скоєний замах. Про це правоохоронці повідомили у відповідь на запит кореспондента Тижня.

 

"ГСУ Національної поліції України інформує, що потерпілому Михайлику О.С. продовжено заходи безпеки у вигляді особистої охорони і станом на теперішній час тривають (4 березня – Ред)", – заявили в поліції.

 

Правоохоронці також зазначили, що зараз триває досудове розслідування щодо замаху на активіста, за його результатами буде прийняте рішення згідно з кримінальним процесуальним законодавством.

 

Нагадаємо, 26 вересня прокуратура Одеської області подала клопотання до суду про арешт без права внесення застави трьох підозрюваних у замаху на одеського активіста Олега Михайлика.

 

22 вересня в центрі Одеси невідомі стріляли в активіста Олега Михайлика. До складу слідчо-оперативної групи з розслідування замаху на одеського громадського діяча Олега Михайлика увійшли працівники СБУ.  Правоохоронці розглядають п'ять версій щодо причин замаху на активіста, а саме: перша версія пов'язана з його громадською діяльністю, друга – з проблематикою по "Золотому берегу" (справа ошуканих інвесторів одеського ЖК "Золотий берег"), третя – з проблематикою по "Успіху" (справа щодо нових власників авторинку "Успіх" в Одесі), четверта – особистісні відносини, п'ята версія – невстановленими особами з хуліганських спонукань.

 

24 вересня генеральний прокурор Юрій Луценко провів нараду з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим через напади на активістів в Одесі.