У Нацкорпусі прокоментували інформацію про свою причетність до нападів на підлітків у Києві

20 Серпня 2018, 13:48

Партія "Національний корпус" прокоментувала інформацію про причетність представників партії до нападів на підлітків з неформальної зовнішністю в центрі Києва, зазначивши, що "не всі ті Нацкорпус, хто голений і в спортивному". Про це повідомив прес-секретар партії Роман Чернишев.

 

"Скоро зроблю набір календариків з текстом "Не всі ті Нацкорпус, хто голений і в спортивному", піду на Хрещатик і буду роздавати перехожим. Або на Поділ. Або біля метро "Лівобережна". А то ж немає нічого більш марного, ніж відповідати на "Купи слона". А так хоч календарики будуть", – заявив він.

 

Нагадаємо, віце-прем'єр-міністр з питань євроінтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що в центрі Києва люди з націоналістичною символікою регулярно нападають на підлітків з неформальної зовнішністю. Зокрема, вона відреагувала на інцидент із дівчиною-"неформалкою", на яку на Контрактовій площі напали троє молодиків.Нападники, за даними батька постраждалої, носять символіку "Правого сектору" та "Національного корпусу".