У Національній академії аграрних наук знайшли фінансових порушень на 420 млн грн

15 Вересня 2016, 11:06

Державна аудиторська служба під час перевірки діяльності Національної академії аграрних наук України та 102 підприємств і установ, що перебувають у її віданні, виявила фінансових порушень на суму понад 421 млн гривень. Про це йдеться у повідомленні Держаудитслужби.

Згідно з повідомленням, Держаудитслужба упродовж 2015-2016 років провела ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Національної академії аграрних наук та 102 підприємств і установ, що перебувають у її віданні. Під час ревізій було перевірено діяльність зазначених об’єктів від 1 січня 2013 року по 31 травня 2016 року.

Виявлена під час ревізій сума фінансових порушень сягнула понад 421 млн гривень. Із них порушень, що призвели до втрат, – понад 52 млн гривень.

Як наголошується, також державні аудитори виявили, що 39 тисяч га земель академія використовує без правовстановлюючих документів, що може призвести до їх незаконного вилучення.

Матеріали перевірок, проведених у 2015 році, були скеровані до Головного слідчого управління Генеральної прокуратури та долучені до матеріалів відповідних кримінальних проваджень.

Нагадаємо, в серпні в Одеській області затримали виконувача обов’язків директора Інституту сільського господарства Національної академії аграрних наук України на хабарі 500 тис. грн.