У НАТО відреагували на запуск Північною Кореєю балістичної ракети

7 Лютого 2016, 14:28

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив про рішуче засудження запуску Північною Кореєю балістичної ракети, яке вона здійснила після випробування ядерної зброї 6 січня. Про це йдеться в заяві генсека НАТО, поширеній прес-службою організації.

"Цей запуск є прямим порушенням п'яти резолюцій Ради Безпеки ООН, які закликають КНДР припинити всі види діяльності, пов'язані з її програмою з балістичних ракет, щоб відновити свої колишні зобов'язання щодо мораторію на запуск ракет і не проводити ніяких нових ядерних випробувань або будь-яких запусків з використанням технології балістичних ракет ", – йдеться в заяві.

У документі наголошується, що НАТО як і раніше закликає північнокорейську владу дотримуватися своїх зобов'язань за міжнародним правом, не проводити ніяких пусків з використанням технології балістичних ракет і утриматися від подальших провокаційних дій.

Нагадаємо. в ніч на 7 лютого КНДР здійснила запуск ракети дальньої дії. Рада Безпеки Організації Об'єднаних Націй у відповідь скликала екстрене засідання, яке відбудеться сьогодні, 7 лютого, у Нью-Йорку.