У НАТО попередили, що Росія відпрацьовує сценарій масштабного військового конфлікту

29 Серпня 2018, 22:09

Північноатлантичний альянс повідомив, що військові навчання "Схід-2018" свідчать про зосередженість Росії на відпрацюванні сценарію масштабного конфлікту. Про це повідомив заступник прес-секретаря НАТО Ділан Уайт, передає АР.

 

За його словами, навчання "Схід-2018", які називають найбільшими військовими навчаннями з часів Холодної війни, "демонструють зосередженість Росії на відпрацюванні сценарію масштабного військового конфлікту".

 

Як зазначається, у навчаннях у Центральній та Східній Росії братимуть участь близько 300 тисяч російських військових. За інформацією китайського державного агенства Xinhua, Пекін збирається направити на навчання 3200 військовослужбовців та близько 900 одиниць зброї.

 

Уайт заявив, що масштаби навчання відповідають розумінню, що РФ проводить "напористу політику, істотно збільшуючи свій оборонний бюджет та військову присутність".

 

НАТО оцінює пропозицію Москви щодо відправлення спостерігачів на військові ігри.

 

Нагадаємо, 28 серпня міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу оголосив про наймасштабніші з 1981 року військові навчання "Схід-2018".  Маневри триватимуть з 11 по 15 вересня.