У НАТО назвали прагнення України приєднатися до Альянсу реалістичним

13 Квітня 2018, 13:23

Заступниця генерального секретаря НАТО Роуз Геттемюллер заявила, що українські євроатлантичні прагнення є не ідеалістичними, а реалістичними. Відповідну заяву вона зробила під час виступу на Київській безпековій конференції.

 

"Це не настільки ідеалістично для України мати євроатлантичні прагнення і бажати приєднатися як до НАТО, так і до Європейського Союзу. Я думаю, що це дуже важливі і реалістичні цілі. Але не збираюся приховувати від вас, що вам доведеться виконати багато важкої роботи перед тим, як ви будете готовими до членства у НАТО", – зазначила Геттемюллер.

 

 У цьому контексті вона відзначила, що йдеться про важливі реформи, які необхідно втілити. Зокрема, реформування інституцій у галузі оборони та безпеки, а також відповідних міністерств.

 

Так, Геттемюллер порадила Україні зосереджувати увагу на реформах "в перших рядах і в центрі".

 

"Але ваші євроатлантичні прагнення не ідеалістичні, вони не є єдиним шансом, вони реалістичні", – сказала заступниця генсека НАТО.

 

Як відомо, 12-13 квітня 2018 року в Києві проходить 11-ий Київський Безпековий Форум.

 

Понад 400 міжнародних і українських лідерів, представників політичних, ділових та громадських кіл із понад 20 країн світу обговорять глобальні безпекові тенденції та виклики в сучасних міжнародних відносинах, а також важливість України для регіональної та європейської безпеки та демократії.

 

Раніше під час Київського безпекового форуму постійний представник Сполучених Штатів Америки при НАТО Кей Бейлі Хатчісон заявила, що Україна веде боротьбу на двох фронтах, а саме зі зовнішньою агресією на Донбасі та з корупцією.