“Розвиток у політичній сфері не завадив, не спричинив жодного негативного впливу на наше військове співробітництво”, – сказав він.
Генерал-майор зазначив, що коли в 2010 році Україна припинила цікавитися членством в НАТО, можливість продовжувати військову співпрацю збереглася, а в деяких сферах навіть була розширена.
При цьому він висловив сумнів у тому, що політичний аспект співпраці України з Північноатлантичним альянсом може вплинути на співпрацю у військовій сфері.
“У мене немає магічного кристалу. Але є одна річ, яку я можу сказати. Політичні зміни в минулому не мали негативного впливу. Політичний розвиток в Україні в минулому не впливав негативно ні на шлях нашого співробітництва, ні на бажання та стимули для українських військових гравців грати в цю гру з нами. Це – не спекуляції, це – факт”, – підкреслив Бранко.
Читайте також: Директор Інституту Кеннана Блер Рубл: Щодо України виникає багато гніву через недотримання законів і корупцію
Як відомо, 27-28 вересня в Україні під егідою НАТО відбудеться друга міжнародна конференція з питань нових викликів.
42,1% опитаних фондом "Демократичні ініціативи" і Центром імені Олександра Разумкова вважають, що для України краще мати позаблоковий статус, ніж входити до будь-яких військових союзів.