У «Народному фронті» заявили, що БПП вніс кандидатуру на посаду нового голови уряду

24 Березня 2016, 16:10

Фракція «Блоку Петра Порошенка» запропонувала колегам по парламенту кандидатуру Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра. Про це заявив голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак, передала прес-служба цієї партії.

«Ми вітаємо, що БПП нарешті відгукнувся на нашу пропозицію щодо необхідності вирішення політичної кризи і вніс власну кандидатуру на посаду Глави Уряду. Тепер потрібно забезпечити формування коаліції у конституційний спосіб та напрацювати відповідну коаліційну угоду в контексті програми нового кандидата у прем’єри та склад уряду», – розповів Бурбак.

Також він уточнив, що йдеться про Гройсмана.

«Фракція «Народний фронт» розгляне пропозицію наших партнерів з БПП щодо кандидатури Володимира Гройсмана та принципів формування нової коаліції і визначиться щодо своїх подальших кроків», – додав він.

У прес-службі БПП наразі офіційно не коментували цю інформацію.

16 лютого парламент заслухав річний звіт Кабінету міністрів. Депутати визнали роботу уряду незадовільною, однак провалили голосування за відставку Кабміну.

Згодом у пресі поширили чутки про можливе призначення на посаду прем’єр-міністра Наталії Яресько. Пізніше почалося обговорення у ЗМІ кандидатури Гройсмана на посаду голови уряду.