У Нафтогазі розповіли про плани з відновлення імпорту російського газу

6 Червня 2016, 22:05

НАК "Нафтогаз України" продовжує переговори з ВАТ "Газпромом" про умови покупки природного газу, і готовий відновити її в третьому кварталі за цінами, які були б нижчими, ніж ціни імпорту з Європи. Про це повідомив голова правління НАК Андрій Коболєв.

"Діалог зараз ведеться з цього приводу. Він в процесі. "Нафтогаз" планує відновити імпорт газу в третьому кварталі, у нас є ще місяць", – сказав Коболєв.

"У випадку, якщо "Газпром" погодиться внести тимчасові зміни в існуючий контракт, в цьому конкретному випадку, якщо ціна буде нижчою, ніж та ціна, яку нам пропонують з європейського напрямку, з точки зору мінімізації витрат споживачів і просто здорового глузду буде правильним купувати цей газ зі східного напрямку", – пояснив Коболєв. Він зазначив, що ціна поки не оголошується, але вона буде ринковою.

Нагадаємо, раніше в НАК "Нафтогаз України" заявляли, що не планують відновлювати закупівлю газу у "Газпрому", оскільки ціна палива, запропонована росіянами на II квартал 2016 року, є вищою за пропозиції європейських постачальників.