У НАБУ пояснили, чому не допитали Вовка

17 Серпня 2020, 16:37

Очільник Національного антикорупційного бюро Артем Ситник пояснив, чому його відомство не провело допит голови Окружного адмінісуду Києва Павла Вовка. Про це передає «Укрінформ» у понеділок, 17 серпня.

 

Повідомляється, що захисники Вовка просили перенести допит на півгодини пізніше, але самі прийшли раніше.

 

«Сьогодні пан Вовк приходив на допит, сторона захисту попросила перенести на півгодини, але прийшли раніше. І через 5 хвилин одразу пішли», – зазначив Ситник.

 

За словами Ситника, як тільки суддів ОАСК – фігурантів кримінальної справи – було оголошено в розшук, «відразу всі, крім одного фігуранта, з'явились і сказали, що не на роботі – хоча перед цим їх не було ні за місцем роботи, ні за місцем проживання».

 

«Наскільки я знаю, на завтра він (Павло Вовк – Ред.) запрошений», – сказав Ситник.

 

Нагадаємо, раніше Вовк заявив, що вранці 17 серпня прийшов на допит в НАБУ, але там допит не відбувся, бо слідчого не було на місці. 

 

Нагадаємо, 17 липня НАБУ повідомило про підозру  Павлу Вовку, його заступнику та ще п’яти суддям цього суду, а також голові Державної судової адміністрації Зеновію Холоднюку.

 

11 серпня керівник апарату Окружного адміністративного суду Києва повернув до Офісу генпрокурора не вручені підозри п’ятьом суддям. 

 

12 серпня стало відомо, що НАБУ оголосило в розшук сімох осіб, підозрюваних у спробі захоплення державної влади. Серед них – Павло Вовк, його заступник Володимир Келеберда, троє суддів цього ж суду і двоє колишніх членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів. 

 

Згодом Вовк заявив, що не ховається від НАБУ і готовий прийти на допит у порядку, передбаченому законом.