У НАБУ не знайшли порушень у нарахуванні великих премій керівникам НАЗК

13 Вересня 2017, 13:46

У Національному антикорупційному бюро України повідомили, що порушень у преміюванні голови Національного агентства з питань запобігання корупції Наталії Корчак та інших членів відомства немає. Про це НАБУ повідомили у відповідь на запит експерта Центру "Ейдос" Гліба Канєвського, передає "Української правди".

Зазначається, що в НАБУ немає причин для передачі матеріалів до Національної поліції.

"За результатами проведеного аналізу ознак вчинення кримінального чи адміністративного правопорушення на теперішній час Національним бюро не встановлено, у зв’язку з чим підстави для направлення інформації та матеріалів до Національної поліції на даний час відсутні", – йдеться у відповіді НАБУ. 

 За словами Канєвського, він просив направити матеріали по голові НАЗК до Нацполіції через можливий конфлікт інтересів.

"За можливий конфлікт інтересів – це те, що Корчак собі премії встановлювала без погодження КМУ – протокол про адмінпорушення мають право скласти два органи – НАЗК та Нацполіція (ст. 255 Кодекс про адміністративні правопорушення). Тому я і попросив НАБУ всі зібрані матеріали по Корчак перенаправити до поліції", – пояснює він.

Нагадаємо, голова НАЗК Наталя Корчак у квітні 2017 року зізналася, що у серпні, жовтні і листопаді 2016 року нараховувалися премії їй і членам НАЗК.

17 липня НАБУ почало розслідування через нарахування  величезних премій, які у 2016 році отримали керівники НАЗК.