У НАБ повідомили про арешт причетного до розкрадання газу керівника одного з підприємств

17 Червня 2016, 18:31

Одному з фігурантів «газової справи» за клопотанням НАБУ обрано запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 200 млн грн. Про це повідомив заступник генерального прокурора України – керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«Перший пішов! Слідчим суддею задоволено відповідне клопотання детектива НАБ України, погодженого прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та обрано запобіжний захід – тримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 200 млн. грн. керівникові одного з підприємств, задіяного в ланцюжку фактичного розкрадання українського газу. Судовий розгляд наших клопотань про обрання запобіжних заходів щодо усіх учасників злочинної схеми триває», – повідомив Холодницький.

Про чий арешт наразі йдеться, він не уточнив.

 

Нагадаємо, торік Генеральна прокуратура відкрила провадження стосовно «Укргазвидобування» у справі, одним з фігурантів якої є Олександр Онищенко.

16 червня генеральний прокурор Юрій Луценко направив до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка.