У МЗС відреагували на незаконні навчання Чорноморського флоту РФ у Криму

12 Серпня 2020, 15:09

У Міністерстві закордонних справ України назвали проведення незаконних навчань Чорноморського флоту РФ у окупованому Криму черговим свідченням неприкритої зневаги Росії до норм і принципів міжнародного права, у тому числі, Статуту ООН, резолюцій Генеральної Асамблеї ООН, а також чинного законодавства України. Про це йдеться в заяві МЗС.

 

"Організація згаданих військових навчань є також наочною ілюстрацією свідомих кроків Росії з ескалації напруженості в Азово-Чорноморському регіоні, що загрожує регіональній та європейській безпеці. Україна засуджує протиправну демонстрацію Російською Федерацією її «військової міці», а також дії, спрямовані на подальшу мілітаризацію тимчасово окупованих нею територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополь", – зазначили у міністерстві.

 

У відомстві також наголошують, що Російська Федерація має невідкладно припинити міжнародно-протиправні діяння проти державного суверенітету і територіальної цілісності України.  

 

Нагадаємо, що Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (МінТОТ) опубліковало перелік гуманітарних підстав, за наявності яких тимчасово можливий перетин КПВВ на межі з окупованим Росією Кримом.