У МЗС України заявили, що вивчають можливі зміни у візових відносинах з Великою Британією

8 Лютого 2018, 17:02

Директор Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Сергій Погорельцев заявив, що МЗС вивчає питання можливих змін у візових відносинах з Великою Британією в майбутньому через її вихід зі складу ЄС. Про це йдеться в інтерв’ю "Європейській правді". 

 

За його словами, до завершення виходу Британії з ЄС Лондон не розглядатиме можливість візової лібералізації з Україною. Однак у майбутньому Київ може розглянути питання відновлення візового режиму з Британією.

 

"Водночас ми вивчаємо питання про відновлення віз", — сказав Погорельцев.

 

Він додав, що є кілька пропозицій від українського посольства щодо організації або вироблення "дорожньої карти" роботи з Великою Британією у цьому напрямку.

 

"Ці матеріали ретельно вивчаються. Але, звичайно, просто зараз ми навіть гіпотетично не розглядаємо введення візового режиму", — наголосив директор Консульської служби МЗС.

 

У вересні 2017 року британський дипломат, державний міністр з питань Європи та Америки Алан Дункан пообіцяв порушити питання про пом’якшення візового режиму з Британією для громадян України.