У МЗС розповіли про результати зустрічі з послом Німеччини

7 Лютого 2017, 20:30

У Міністерстві закордонних справ України під час бесіди з послом Німеччини наголосили на неприпустимості проведення виборів на окупованих територіях Донбасу. Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС.

«7 лютого 2017 року Посол ФРН в Україні Ернст Райхель був запрошений до МЗС України. Під час зустрічі німецькому дипломату було наголошено на неприпустимості проведення виборів на окупованих територіях Донбасу за присутності російських окупаційних військ. Було підтверджено чітку і послідовну позицію України, що такі вибори мають відбуватися лише після виведення з України підрозділів російських збройних сил, а також створення таких безпекових передумов, які б уможливили проведення на Донбасі вільних і демократичних виборів з дотриманням стандартів ОБСЄ та українського законодавства», – йдеться у повідомленні.

«При цьому в Україні високо цінують зусилля офіційного Берліна, у тому числі у нормандському форматі, спрямованих на повернення миру на Донбас та припинення російської агресії проти України», – наголосили в МЗС.

Як повідомлялося, у вівторок, 7 лютого, посол Німеччини в Україні заявив про можливість проведення виборів на Донбасі у присутності російського контролю. При цьому він наголосив, що вибори повинні відбутися при умовах, що відповідають європейським стандартам.