У МЗС розповіли, які обмежувальні заходи застосують для людей, що сприятимуть проведенню виборів у Криму

8 Березня 2018, 13:40

Заступник міністра закордонних справ України з питань євроінтеграції Олена Зеркаль заявила, що до людей, які сприятимуть проведенню виборів президента Росії в анексованому Криму будуть введені санкції. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

.

За її словами, МЗС наразі працює над даним сиском.

 

"Звісно, ми вже зараз відпрацьовуємо весь цей список людей, колаборантів, які беруть участь у виборчих комісіях, які допомагають проведенню виборів… Це буде режим санкцій", – зауважила вона.

 

Також очільник МЗС наголосила, що санкції буде складно застосувати у зв’язку з відсутністю технічної можливості відстежити, хто безпосередньо брав участь у голосуванні.

 

Нагадаємо, 7 березня у Європарламенті відмовилися направляти спостерігачів на вибори у РФ. Співголови групи Європарламенту з підтримки демократії заявили, що жоден євродепутат не матиме мандату спостерігати та коментувати ці електоральні процеси від імені ЄП.

 

Раніше нардеп від фракції "БПП" Ірина Фріз заявила, що представники України звернулися до країн-членів НАТО не визнавати результати президентських "виборів" в окупованому Криму.