У МЗС прогнозують, що підготовка угоди з ЄС до парафування займе кілька тижнів

19 Грудня 2011, 18:42

Таку думку озвучив перший заступник міністра закордонних справ Павло Клімкін, виступаючи на форумі: "Саміт Україна-ЄС 2011: Громадська вимір", повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

"Завершивши переговорний процес, ми повинні технічно підготувати текст угоди", – зазначив він.

"Було багато різних ідей щодо того, коли буде парафування, підписання, подальші стадії. Я хотів би сказати, що сьогодні ми в спільній заяві взяли на себе політичне зобов'язання підготувати угоду до парафування найближчим часом. Я думаю, що це займе кілька тижнів" , – заявив Клімкін.

У свою чергу перший віце-прем'єр-міністр Андрій Клюєв зазначив, що угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом буде парафована протягом місяця-півтора.

"Щоб ​​ні в кого не було ніяких інсинуацій з приводу парафування угоди. У договорі дві тисячі сторінок. Визначені люди, які найближчим часом будуть її парафувати", – підкреслив Клюєв. Від української сторони це – Павло Клімкін.

Нагадаємо, Україна та Європейський Союз оголосили про завершення переговорів щодо угоди про асоціацію. Як заявив президент Віктор Янукович, переговорні команди України та ЄС досягли порозуміння щодо повного тексту угоди про асоціацію.