У МЗС повідомили, коли і де Україна відкриє візові центри за кордоном

12 Січня 2018, 11:54

Україна 15 січня відкриє десять візових центрів за кордоном, які надаватимуть послуги іноземцям з прийому клопотань при оформленні віз для в’їзду в Україну. Про це в п'ятницю, 12 січня, повідомляє прес-служба департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України.

 

Так, українські візові центри почнуть працювати в Анголі (м.Луанда), Єгипті (м.Каїр), Індії (м.Делі), Китаї (мм. Пекін, Гуанчжоу та Шанхай), Лівані (м.Бейрут), Марокко (м.Рабат), Нігерії (м.Абуджа), Тунісі (м.Туніс) та функціонуватимуть у тісній взаємодії з закордонними дипломатичними установами України у цих державах.

 

"Іноземці зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг (виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту)", – йдеться в повідомленні.

 

Водночас у МЗС наголосили, що на центри покладається лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, а безпосереднє прийняття рішень щодо оформлення віз здійснюють консули України.

 

 

читати ще

показати ще
97