У МЗС Німеччини вважають, що проведенням “виборів” терористи порушують мінські домовленості

26 Вересня 2014, 17:02

"Оголошення сепаратистів щодо планів провести так звані парламентські вибори 2 листопада однозначно є порушенням мінських домовленостей 5 вересня і загрозою крихкому мирному процесу", – сказала прес-секретар МЗС Німеччини.

Вона додала, що Німеччина не бачить причин для послаблення санкцій проти Росії, доки повною мірою не буде виконано мінські домовленості про припинення вогню.

Як відомо, 5 вересня у Мінську під час зустрічі переговорної групи щодо врегулювання конфлікту на Донбасі підписали документ, який став базовим для початку режиму припинення вогню, який встановив президент України Петро Порошенко, починаючи з 18:00 5 вересня.

19 вересня у Мінську підписали меморандум про реалізацію протоколу від 5 вересня. Згідно із документом, передбачається припинення застосування зброї, виведення з території України іноземних формувань тощо.

Утім, за даними військових, терористи та російські війська не дотримуються умов оголошеного перемир'я. Крім того, терористи оголосили, що збираються проводити "парламентські" вибори 2 листопада.