У Миколаєві запрацювала патрульна поліція: кожен десятий – учасник АТО, серед командирів є священик

6 Грудня 2015, 17:33

Сьогодні 484 миколаївських патрульних поліцейських присягли на вірність Українському народові. Про це інформує прес-центр МВС.

У церемонії урочистого складання присяги патрульними поліцейськими прийняла участь голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

"Миколаїв – це місто із дуже сильним громадянським суспільством, де є багато молодих людей, які вболівають за своє місто, свою країну і вболіватимуть за вас. У нас попереду – дуже велика битва, але ми її обов'язково виграємо, – підкреслила глава Нацполіції України.

Миколаїв став шостим містом України, де розпочали свою роботу підрозділи патрульної служби.

Нові патрульні поліцейські проходили курси первинної підготовки працівників в Управлінні поліції Миколаївської області, де їх навчали кращі тренери України, Канади та США. Курсанти отримали навики тактичної підготовки та користування зброєю, а також необхідні теоретичні знання.

Серед нових поліцейських м. Миколаєва кожен десятий учасник АТО, багато спортсменів, кандидатів та майстрів спорту. Більше 80% патрульних міста Миколаєва мають вищу освіту – це професійні перекладачі, інженери, програмісти, журналісти, медики, фінансисти, військові та багато інших спеціалістів у різних галузях. Є і двоє священиків, при чому один з них – командир роти.

На церемонію прибули почесні гості з обласної та міської рад, адміністрації, з інших правоохоронних структур, народні депутати України та очільники вищих навчальних закладів.

Очолив Управління патрульної поліції Миколаєва лейтенант поліції Максим Ахромєєв.

Після урочистостей поліцейські приступили до виконання своїх службових обов’язків та 45 нарядів вийшли на патрулювання вулиць Миколаєва.

Як повідомлялося, 6 жовтня набір до патрульної поліції стартував у Рівному, 3 жовтня – у Чернівцях, 2 жовтня – у Житомирі.

Раніше набір до патрульної поліції стартував у Черкасах, Полтаві та Кременчуці.