У Миколаєві водії маршруток скоїли напад на журналіста

13 Липня 2017, 18:31

У Миколаєві водії маршрутних таксі побили журналіста Юрія Коваленка. Місцева влада пообіцяла розібратися в ситуації. Про інцидент повідомив заступник голови Миколаївської міськради Антон Турупалов.

"Сьогодні, напередодні розгляду виконкомом тарифу на пасажирські перевезення, в Миколаєві водії приміського 163 маршруту побили журналіста 2+2 Юрія Коваленка під час виконання ним журналістського розслідування", – розповів Турупалов.

Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко також відреагував на інцидент з журналістом, наголосивши, що бере питання під особистий контроль.

"Я вже доручив профільному структурному підрозділу розібратися в ситуації. Завтра керівник фірми-перевізника, водій та постраждалий журналіст зустрінуться з управлінням транспорту ОДА", – зазначив Савченко.

Тим часом місцеві ЗМІ пишуть, що «маршрутники» накинулись на журналіста після того, як він попросив одного з них пояснити, чому той порушив ПДР. Водії намагалися відібрати в Коваленка камеру та посвідчення. Ініціатора нападу пізніше затримала поліція.

Як повідомлялося, миколаївські перевізники домагаються підвищення тарифів на перевезення. Так, 4 липня вони влаштували пікет під міськрадою з вимогою підвищити вартість проїзду до 8 гривень.

Нагадаємо, раніше у Шевченківському районі Києва зловмисники побили і відібрали у журналіста рюкзак із мобільним телефоном, гаманцем і документами.

Крім того, в Луцьку на території підприємства побили оператора одного з телеканалів.