У Миколаєві поліцейські штурмували місцевий ринок, аби відбити збройний напад

7 Грудня 2017, 15:14

У Миколаєві у четвер, 7 грудня, працівники поліції здійснили штурм найбільшого ринку міста "Колос" після того, як озброєні невідомі особи захопили його адміністрацію та викрали гроші. Про це повідомляє ТСН.

Зазначаєтсья, що інцидент стався о 7:00 ранку, коли на території ще не було ні торговців, ні клієнтів.

"На територію увірвалися 15 озброєних хлопців і оточили будівлю адміністрації ринку. Троє її охоронців закрилися всередині. Тоді, нападники почали стріляти по вікнах і кинули в приміщення газові гранати, виламали ґрати і прорвалися всередину", – йдеться в повідомленні.

За даними правоохоронців, зловмисники побили охоронців і викрали з каси 300 тисяч гривень, проте втекти не встигли, оскільки на місце прибули чотири екіпажі патрульної служби, які вирішили звільнити будівлю штурмом.

Своєю чергою в адміністрації ринку зауважили, що зловмисники діяли в інтересах колишнього власника, який хоче повернути його собі.

"Усі чоловіки з різних областей України і пояснити, чому вони зараз перебувають тут, і що тут відбувалося, поки відмовляються", – зазначили у поліції після затримання зловмисників.

Нагадаємо, що в литсопаді на засідання Миколаївської міськради відбулися сутички між правоохоронцями та активістами, унаслідок чого двох громадян доставили до відділку поліції.