У Миколаєві міліція відкрила провадження за фактом отримання головою ДВК 27 тис. грн

28 Жовтня 2015, 18:42

У Миколаєві міліція відкрила кримінальне провадження по факту отримання головою ДВК 27 тис. грн. Про це повідомили в громадянській мережі ОПОРА.

Згідно з повідомленням, у Миколаєві 24 жовтня у приміщенні виборчої дільниці №480863 голові комісії передали гроші у пакеті на суму 27 тисяч гривень.

Як повідомили у Миколаївському міському управлінні міліції, слідчим відділенням Ленінського райвідділу міліції даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 15 Кримінального кодексу України («Замах на злочин») та частини 3 статті 157 («Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача»).

Санкція статті передбачає покарання від обмеження до позбавленням волі на строк від двох    до п'яти років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років. Проводиться досудове розслідування.

Нагадаємо, за фактом порушень на виборах в Одесі МВС порушила кримінальне провадження.