У Миколаєві депутат облради демонстративно сидів під час виконання гімну України

3 Грудня 2015, 21:21

У Миколаєві депутат обласної ради від партії "Нова держава", екс-комуніст Микола Скорий сидів під час звучання державного гімну України після закриття першого пленарного засідання сесії.

Перший віце-губернатор Микола Романчук звернув увагу депутатів на Скорого, заявивши, що він проявляє неповагу до України.

"Шановні депутати, зверніть увагу на депутата Скорого, який не поважає Україну і не встає демонстративно, не встає під час гімну! Чому Микола Скорий не встає, коли звучить державний гімн? Він не поважає Україну? У нас в залі сепаратисти?" – сказав Романчук.

У відповідь депутат почав кричати, що має причину, тому й не стає.

"Це ви не поважаєте країну, такі як ви доводили її до цього 20 років. Це моя принципова позиція. Коли перестанете стріляти, обливати руки кров'ю, ось тоді ми, вибачте, перші станемо", – сказав Скорий і швидко пішов на вихід.

"Це моя неповага до того, що відбувається в країні. Може і неправильно. Але я сказав свою позицію", – пояснив він.

Дивіться також: Іноземні посли заспівали гімн України

Як повідомлялося, народний депутат України від "Опозиційного блоку" Ігор Шурма не встав під час вшанування жертв Голодомору у Верховній Раді. Шурма потім заявив, що запрацювався і пропустив початок зачитування заяви.

Позначки: