У МВС запевняють, що п’ятий затриманий вже зізнався у побитті Чорновол

28 Грудня 2013, 14:01

"Це 34-річний мешканець міста Дніпродзержинськ, Дніпропетровської області, який працював в охоронній структурі. За його словами, він приїхав до Києва купувати автомобіль «Порш Кайен». Зі свідчень фігуранта випливає, що він особисто приймав участь у побитті потерпілої", – йдетьтся у повідомленні.

Слідством заплановане проведення одночасних допитів підозрюваних для того, щоб встановити повну картину того, що сталося.

У МВС запевняють, що цьому п’ятому фігуранту справи, якого затримали 27 грудня, суд обере запобіжний захід сьогодні.

Загалом, у рамках розслідування кримінального провадження побиття Тетяни Чорновіл затримано п'ять осіб, яким повідомлено про підозру.

Як повідомлялось, раніше чотирьом фігурантам справи 27 грудня Печерський суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

уночі 25 грудня невідомі на Бориспільській трасі побили журналістку та активістку Тетяну Чорновіл. У жінки діагностували струс мозку, гематоми на обличчі, зламаний ніс.

Міліція відкрила провадження за ч. 2 ст. 296  ККУ (хуліганство, вчинене групою осіб) та  ч. 1 ст. 121 ККУ (навмисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень). Вже затримано трьох підозрюваних у нападі на  Чорновол.  Серед них – Храмцов, на якого  зареєстровано авто Porsche Cayenne, яке зафіксовано на реєстраторі з машини Чорновол. Згідно з даними УП,  він продав це авто другому підозрюваному – Котенку  півроку тому. Однак  останній виплатив лише половину вартості, тому авто все ще зареєстроване на Храмцова.

Котенко в ніч побиття Чорновол прийшов переночувати до третього затриманого – Насіковського.

Раніше суд арештував на 2 місяці трьох підозрюваних у провадженні – Олександра Котенка Олександра Храмцова та Сергія Котенка.