У МВС запевняють, що кіровоградському “Беркуту” не наказували їхати у Київ

11 Грудня 2013, 14:59

"Місцевий підрозділ ("Беркут" – Ред.) працює у штатному режимі, керівництво ніхто не усував. У Київ виїжджати команди не надходило", – запевнили у прес-службі УВМС в Кіровоградській області.

Водночас в управлінні зі зв'язків з громадськістю МВС, також спростували інформацію про 220 співробітників кіровоградського "Беркута", які нібито відмовляються їхати в Київ для "розгону" мітингувальників.

"Ця інформація не відповідає дійсності хоча б тому , що в Кіровоградському обласному управлінні міліції не існує такої великої кількості бійців спецпризначення", – розповіли у відомстві і підкреслили, що невелика частина бійців "Беркута" з Кіровоградської області ще з кінця листопада допомагає київським колегам забезпечувати громадський порядок на вулицях столиці.

Як повідомлялось, за інформацією кіровоградських ЗМІ, бійці місцевого «Беркуту» 10 грудня о 23:00 відмовилися вантажитися в автобуси та їхати в Київ для участі в розгоні Майдану.

Наразі у Києві сконцентровані майже всі силові структури, які виконують функції з охорони громадського порядку в регіонах.

Нагадаємо, вночі 11 грудня бійці спецпідрозділу «Беркут»  та військовослужбовці почали штурмувати барикади Майдану.

Проте через активний опір мітингувальників та оперативний під’їзд киян у центр столиці силовикам не вдалося провести зачистку центру громадянського спротиву.

Опозиція заявила, що після штурму Майдану Янукович "плюнув у обличчя" українцям і закрив шлях до компромісів.