У МВС розповіли, які вертольоти планують отримати від Франції

23 Березня 2018, 16:05

Міністерство внутрішніх справ повідомило, що планує отримати від Франції вертольоти трьох моделей, а саме – Н145, Н125 та Н225. Про це в п'ятницю, 23 березня, повідомляє прес-служба відомства.

 

"Н125 – перевищує інші одномоторні вертольоти за продуктивністю та універсальністю, не потребує високого рівня обслуговування та демонструє високі показники роботи у високогір’ї", – йдеться в повідомленні.

 

 

"Н145 – має високий ступінь експлуатаційної готовності та гнучкості, особливо в умовах спекотного клімату і у високогір'ї", – зазначили у відомстві.

 

 

"Н225 – володіє найвищими в галузі характеристиками швидкості, дальності польоту, завантаження та надійності в категорії 11-тонних дводвигунових машин", – додали в МВС.

 

 

Нагадаємо, 23 лютого Україна та Франція підписали заяву про наміри щодо розвитку двостороннього співробітництва стосовно придбання вертольотів. Петро Порошенко зазначив, що вже 2018 року перші чотири гелікоптери, зокрема медичний для евакуації поранених та рятувальний, надійдуть на озброєння до Служби з надзвичайних ситуацій.