У МВС переконують, що у Первомайську “Беркут” лише охороняє вивезення бюлетенів до суду

2 Листопада 2012, 10:10

За його словами, про захоплення «Беркутом» окружкому говорити недоцільно.

«Суд прийняв рішення про перерахунок бюлетенів. Тому виконавці (цього рішення – Ред.) мали намір прийти і перевезти проблемні бюлетені та перерахувати їх в суді. Але звідки взялися 300 людей, які заблокували засідання, заблокували окружком, не дають вивезти виборчу документацію. Звичайно там з’явилися депутати, хтось кидає людей під машини… Відбувається протистояння. Звісно, правоохоронці повинні бути присутні для наведення порядку і забезпечення перевезення бюлетенів в суд», – заявив він.

За словами Поліщука, наразі окружком заблокований.

«Поки що відбувається неконструктивний діалог. Майже силовий. Детальнішу інформацію поки збираємо», – додав він.

Нагадаємо, місцеві видання з посиалнням на керівника об'єднаної опозиції на Миколаївщині Вадима Мерікова повідомили, що сьогодні вночі у 132 окрузі у Первомайську на Миколаївщині спецпідрозділ "Беркут" захопив ОВК, яка знаходиться у будівлі мерії. 

Пізніше прес-служба ВО "Батьківщина" повідомила, що «беркутівці» винесли з ОВК оригінали протоколів і, завантаживши їх у автобус, почали знищувати.

Як відомо, за першими даними на сайті ЦВК після підрахунку 100% голосів, в цьому окрузі відрив кандидата від "Батьківщини" Аркадія Корнацького від регіонала Віталія Травянка склав 4 167 голосів. Через добу дані на сайті змінилися на користь кандидата від Партії регіонів.

Як повідомляє сайт ЦВК, станом на 2 листопада 07:56 на цьому окружкомі 39,97% набирає Віталій Травянко, 39,66% – Аркадій Корнацький.

Опозиція подала в ЦВК скаргу з вимогою провести повний перерахунок голосів відповідно до протоколів з мокрими печатками в цьому окрузі. 

Позначки:

читати ще

показати ще
97