У МВС наполягають, що вибухи в Дніпропетровську були терактами

4 Травня 2012, 11:03

"Підстав говорити на сьогодні про можливу перекваліфікацію або про можливу передачу кримінальної справи на розслідування відомствам МВС зараз немає", – сказав він. На його думку, цей злочин було кваліфіковано правильно. Крім того, міністр не бачить необхідності введення надзвичайного стану.

Захарченко звернувся до всіх громадян із проханням сприяти розслідуванню злочинів у Дніпропетровську й повідомити міліції будь-яку відому їм інформацію про вибухи. 

Нагадаємо, 27 квітня, опівдні, у центрі Дніпропетровська з невеликим проміжком у часі сталися 4 вибухи невідомих пристроїв, в результаті чого постраждало щонайменше 30 людей. За повідомленням ЗМІ, ще один вибуховий пристрій був знешкоджений.

Служба безпеки України розглядає 6 версій теракту в Дніпропетровську. За даними джерела в СБУ, спецслужби не виключають "кримінальної" версії – можливо, бомби використовували для переділу сфер впливу.

Натомість, на думку екс-заступника глави МВС Геннадія Москаля, вибухи у Дніпропетровську були організовані непрофесіоналами, молоддю задля самоствердження.