У МВС Луганщини сумніваються, що даішник вимагав хабара від «регіонала»

14 Березня 2011, 14:13

За словами Євгена Польського, співробітниками ДАІ за допомогою нового сучасного приладу, що визначає точну швидкість автомобіля, було зафіксовано перевищення швидкості автомобілем народного депутата.

«Справді був факт зупинки автомобіля, в якому перебував Володимир Іванович. І я підтверджую, що швидкість автомобіля, на якому пересувався депутат, становила 91 км/год в межі міста», – повідомив він.

Останнім часом, як розповів начальник управління, у всіх на слуху ДТП з трагічним результатом у Лисичанську, на вулиці Гаєвого Луганська та інші, тому реакція співробітників ДАІ була абсолютно правомірною.

Також він підтвердив, що співробітник ДАІ знаходиться в лікарні, проте чи був факт його побиття, встановлює перевірка.

«Співробітник ДАІ перебуває в лікарні з тілесними ушкодженнями. А був факт побиття чи ні – вирішить прокуратура», – заявив Польський.

Повідомлення народного депутата Володимира Ландика про те, що співробітник ДАІ вимагав хабар, він вважає нелогічним.

«Повинна бути логіка. У даному випадку логіка відсутня. Скажу чому. Ми на озброєння отримали нові прилади, які здатні фіксувати швидкість на великій відстані. У чому особливість приладу – з ньому не стирається інформація. Тобто якщо є факт порушення, його вже не можна приховати. Повинен бути протокол складений або рапорт. Я сумніваюся, що була спроба отримання хабара співробітником ДАІ з водія Володимира Івановича. Але в цьому розбереться прокуратура, зараз відбувається перевірка», – підкреслив він.

Окрім цього, за словами начальника управління, буде проведено перевірку в міліції.

«У нас буде обов'язкова перевірка. Депутат зазначив 3 напрямки: необгрунтована зупинка автомобіля, спроба вимагання грошей, перешкода руху автомобіля. Ці 3 питання ми перевірити зобов'язані. Перевірка в частині нанесення тілесних ушкоджень співробітнику ДАІ – в частині прокуратури», – підбив підсумок Польський.

Як повідомлялося, луганські інспектори звинувачують охоронця народного депутата від Партії регіонів Володимира Ландика в тому, що той побив їхнього колегу Олексія Косякова.