У МВФ задоволені перебігом переговорів про черговий транш для України

13 Лютого 2017, 22:12

Міжнародний валютний фонд задоволений перебігом переговорів про виділення Україні чергового траншу. Про це в інтерв'ю Reuters заявила директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард.

"Я впевнена, що переговори йдуть у правильному напрямку, і низку ключових питань уже врегульовано", – зазначила Лагард, проте утрималася від оцінки термінів завершення переговорів.

Вона також додала, що МВФ залишилося врегулювати кілька питань з українською владою.

Як повідомлялося, у порядку денному засідань Ради директорів Міжнародного валютного фонду, який розписаний до 17 лютого 2017 року, немає питання щодо фінансування України.

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що Україна та МВФ вийшли на фінальний етап переговорів щодо наступного траншу.

Крім того, в січні офіційний представник Фонду Вільям Мюррей повідомив, що Міжнародний валютний фонд визначиться з датою засідання Ради директорів з питання третього перегляду програми EFF після доопрацювання меморандуму про співпрацю з Україною. 

Як відомо, попередній транш Україна отримала у вересні 2016 року. Тоді Фонд схвалив виділення офіційному Києву майже $1 млрд.