У МВФ та G7 пообіцяли втримати світові ринки від падіння після Brexit

24 Червня 2016, 16:40

Голова Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард та керівники Мінфінів і центральних банків держав «Великої сімки» оприлюднили заяви за підсумками референдуму у Великій Британії, на якому підтримали вихід країни з Євросоюзу. Про це повідомило видання «Інтерфакс-Україна» з посиланням на тексти заяв.

«Ми підтверджуємо свою оцінку економіки і фінансового сектору Великої Британії, які ми вважаємо стійкими, і висловлюємо впевненість в тому, що влада країни готова впоратися з наслідками референдуму», – йдеться в заяві G7.

Читайте також: Французька преса про Brexit: найгірший наслідок – ланцюгова реакція

«Ми визнаємо, що підвищена волатильність валютних курсів може зробити негативний вплив на економічну і фінансову стабільність. Центробанки G7 вжили заходів щодо забезпечення адекватної ліквідності і по підтримці функціонування ринків, і ми готові використовувати існуючі інструменти з цією метою», – додали у тексті.

Лагард, у свою чергу, високо оцінила наміри Банку Англії і Європейського центрального банку (ЄЦБ) підтримувати рівень ліквідності в банківській системі і стримувати надмірну волатильність.

Вона також закликала владу Великої Британії і Європи до співпраці під час переходу до нової моделі економічних відносин між Сполученим Королівством та ЄС.

Читайте також: Британські медіа про Brexit: трагічні наслідки для економіки та суспільства