У МВФ назвали макроекономічні досягнення України вражаючими

7 Жовтня 2016, 23:47

За результатами другого перегляду виконання Україною програми МВФ, у Фонді вражені зусиллями уряду щодо проведення реформ та відновлення економіки. Це зазначив під час прес-конференції у Вашингтоні директор європейського департаменту МВФ Пол Томсен.

"Ми бачимо, що (економічна – ред.) політика перебуває на вірному шляху та відповідає цілям програми. Що це означає? Відверто кажучи, я думаю, якщо ми подивимося на макроекономічні досягнення України – вони є дуже вражаючими", – зауважив представник Фонду.

У цьому зв'язку він позитивно висловився про досягнення у фінансовому регулюванні попри значне зростання витрат на безпеку й оборону. Крім того, представник Фонду згадав про введення гнучкого курсу валют, а також вирівнювання цін на енергоносії. За словами Томсена, українська влада досягла "значних результатів" у проведенні структурних реформ.

"У підсумку, ми маємо відчутну макроекономічну стабілізацію у фінансовій системі і відновлення економічного зростання в Україні", – констатував керівник європейського департаменту МВФ.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд опублікував меморандум про співпрацю з Україною. Відповідний документ розміщено на офіційному сайті МВФ.