У музеї Революції Гідності знову проводять обшуки

23 Листопада 2020, 14:12

Правоохоронці вдруге прийшли з обшуками у Національний музеї Революції гідності. Причиною обшуку стала «експертиза будівництва музею». Про це 23 листопада заявляють на сторінці музею у Facebook.

 

 

"А в нас нова перевірка. Кажуть, «експертиза будівництва музею», не меморіалу, якого стосується слідство, а музею, навіть проектування якого не розпочиналося. Можемо підказати слідчим, де предмет їхнього інтересу, але не будемо заважати демонструвати свою «професійність», – повідомляє прес-служба музею.

 

Нагадаємо, 19 листопада до Національного музею Революції Гідності прийшли з обшуком правоохоронці. Це сталося під час проведення міжнародного наукового форуму щодо подій на Майдані.

 

Як стало відомо згодом, керівництво музею Революції Гідності та приватне підприємство підозрюють у зловживанні службовим становищем при використанні 100 млн грн бюджетних коштів. Мова йде про можливі зловживання при розрахунках з підрядними організаціями, які мали провести роботи з будівництва Музею. Строк виконання робіт був визначений з грудня 2018 року по серпень 2019 року. У той же час, генпідрядником не було проведено жодних робіт, навіть підготовчих.

 

При цьому, роботи неможливо було почати, бо прокуратура через суд наклала арешт на землю, оскільки там мали бути слідчі експерименти.